(067) 772-38-07 - Дніпро (050) 361-63-46 (097) 161-00-95 - по Україні

Дзвінки приймаємо: пн - пт: 10:00 - 18:00

Меблева фабрика «SOFA»

Меблі для вас!

Застосування букових ламелей у м’яких меблях

Ламелі виготовляють із дерева – зазвичай це бук чи береза. Меблева фабрика використовує букові. Бук дуже міцний, екологічно чистий дерево, один з найкращих та практичних матеріалів, з яких виготовляються меблі, зламати ламель практично неможливо. Еластичність ламелей сприяє кращій амортизації, що забезпечує максимальну опору для хребта та всього тіла. Навіть ті матраци, які не здатні дати ідеальну підтримку, разом із ламелями набувають необхідних властивостей. Компанії, що займаються виробництвом ортопедичних матраців, рекомендують використовувати каркас-ламелі в як підстава для них, так як це дозволяє продовжити період експлуатації матраца та підвищити ефективність його використання.

До того ж, каркас-ламелі полегшують догляд матраца. Проміжки між гнучкими ламелями дозволяють повітрю вільно циркулювати, а волозі – не затримуватись усередині матраца. В результаті в матраці не накопичується пил, що сприяє максимально комфортному сну.

Каркас-ламелі з їх ортопедичними властивостями можна встановлювати під будь-які матраци, щоб покращити умови для сну та забезпечити рівномірне розподіл ваги тіла, його природне становище.

По мотивам www.bonato.com.ua.