про компанию Sofa

designed by SOFA since 1998

Про нас

про фабрику Sofa

Виробничо-торгове підприємство фабрика «SOFA» працює на меблевому ринку з 1998 року. За цей час було освоєно три напрямки виробництва — корпусні меблі, столярні вироби, м’які меблі.
Меблі «SOFA» — це висока європейська якість, винятковий дизайн та абсолютна безпека. У нас Ви зможете знайти м’які меблі для різних інтер’єрів і будьте впевнені, що вибравши меблі «SOFA», Ви обрали лідера, який міцно тримає свої позиції на ринку, понад 20 років!
Кожен диван або крісло, які Ви побачите в каталогах або в магазинах нашої компанії, виготовлені з якісних матеріалів, безпечних як для людей, так і для домашніх тварин. Всі без винятку елементи наших меблів проходять ретельний контроль та беруться в роботу тільки в тому випадку, якщо повністю відповідають екологічним вимогам. Це доведено наявністю сертифікату якості ІSО 9001.
Наші м’які меблі мають гарантію 10 років на каркас та 18 місяців на готовий виріб, тим самим підтверджуючи високу якість та репутацію компанії.

Ми пропонуємо Вам асортимент прямих та кутових диванів, ліжок, крісел, пуфів ексклюзивного дизайну та різноманітних стилів.
Дизайнери продумують найдрібніші деталі оформлення, перетворюючи меблі на витвір мистецтва.
Будь-який наш виріб — це результат серйозної праці десятків людей, які віддали частинку себе улюбленій справі.

про фабрику Sofa
про фабрику Sofa

Дизайнери, конструктори, працівники виробничих цехів та багато інших чудових людей з нашої компанії працюють для того, щоб Ви змогли довгі роки насолоджуватися чудовими меблями «SOFA» і щодня відчувати їхню турботу.
Підприємство постійно стежить за свіжими ідеями у сфері меблевого виробництва, гармонійно розвивається, постійно пропонуючи покупцю нові рішення та вдосконалюючи свій сервіс.

Високий професіоналізм та широка складська програма дозволяє виконати замовлення будь-якої складності з оптимальною відповідністю ціни та якості у найкоротші терміни.
Найновіше обладнання, цікавий модельний ряд дозволили підприємству зайняти своє місце серед виробників меблів.

про фабрику Sofa